Dla pełnej funkcjonalności tej strony konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Korzyści haftu diamentowego

Nadeszła jesień, a wraz z nią długie jesienne wieczory, które dosłownie zachęcają do kreatywnych działań. Jeśli szukasz nowego sposobu na kreatywny relaks, mamy dla Ciebie świetną wskazówkę - haft diamentowy (diamond painting). To twórcze hobby i nowy trend w kreatywnym spędzaniu wolnego czasu. Spróbuj a zobaczysz, że je pokochasz.

Zapewne każdy z nas doskonale zna malowanie po numerach. Jeśli jednak nie wystarcza Ci proste nakładanie farby na płótno, ale lubisz układać puzzle, diamenty są właśnie dla Ciebie

clanek_001

Haft diamentowy: co to jest? 

Czym dokładnie jest haft diamentowy? Jest to tworzenie obrazów za pomocą diamencików, które, przykleja się na płótno, tworząc oryginalne dzieło sztuki. Ponadto haft diamentowy jest bardzo łatwy i może go wykonywać każdy. Po ukończeniu obrazu można go powiesić w domu lub w biurze, gdzie będzie piękną dekoracją wnętrza. Możesz też zadedykować diamentowy obraz komuś, o kim wiesz, że ma twórczą duszę. 

clanek_002

Na czym polega haft diamentowy?

Na czym polega haft diamentowy, które oferujemy w Diamondi? Otrzymasz od nas zestaw, który zawiera wszystko, co będzie Ci potrzebne: samoprzylepne płótno z wydrukowanym wzorem, aplikator, miseczkę do nabierania diamentów, pastę woskową ułatwiającą chwytanie diamentów oraz woreczki z diamentami. 

Każdy woreczek oznaczony jest symbolem, który pasuje do symbolu na płótnie. Wybierz więc symbol na płótnie, od którego chcesz zacząć i otwórz woreczek z tym symbolem. Opróżnij go do miski, weź aplikator, nabierz nim niewielką ilość masy woskowej, a następnie nabierz diament. Diament umieść aplikatorem na odpowiednim symbolu na płótnie. Kontynuuj, aż umieścisz na płótnie wszystkie diamenty. 

clanek_003

Główne zalety haftu diamentowego Diamondi

Istnieje kilka głównych zalet tworzenia diamentowych mozaiek:

 

 

Pozytywny wpływ na umysł człowieka

Haft diamentowy ma niesamowite działanie na psychikę człowieka. Wśród głównych korzyści wymienia się: łagodzenie stresu, odprężenie umysłu, relaks, poprawa koordynacji ręka-oko, poprawa koncentracji. Haftowanie diamentami przynosi też radość z wykonanej pracy i sprzyja kreatywności.

Zabawa dla całej rodziny

Obraz diamentowy jest odpowiedni dla każdego, kto chce się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy lub szkole, uciec od codziennej rutyny i odprężyć się. W naszym sklepie internetowym oferujemy zestawy haftu diamentowego Premium dla dorosłych i dzieci, więc cała rodzina może się naprawdę dobrze bawić. Jest to twórcza rozrywka odpowiednia zarówno dla młodszych i starszych artystów. Nasze mozaiki mogą tworzyć zarówno początkujący, jak i zaawansowani miłośnicy sztuki. Jeśli sprawisz swojej rodzinie zestaw do haftu diamentowego, masz pewność, że Ty i Twoi bliscy spędzicie wspaniały czas pełen zabaw i nowatorskich doświadczeń

Oryginalny prezent

Diamond painting to także świetny prezent na każdą okazję - urodziny, święta, rocznice czy ślub. Jeśli w swoim otoczeniu masz kogoś, kto lubi kreatywne zajęcia, nie musisz się już zastanawiać, jaki prezent dać mu następnym razem. 

clanek_004

Piękna dekoracja

Nasz sklep internetowy oferuje ponad 2800 wzorów z różnych kategorii, takich jak: zwierzęta, kwiaty, krajobraz, natura, martwa natura, miasta, budynki, ludzie, osobowości, motywy dziecięce i wiele innych. Co miesiąc dodajemy do naszej oferty setki nowych wzorów.  Poza tym współpracujemy z profesjonalnymi artystami i oferujemy oficjalnie licencjonowane motywy. Kupując obraz diamentowy Diamondi, możesz mieć pewność, że otrzymujesz oryginalną dekorację do swojego wnętrza z wartością dodaną w postaci własnego dzieła. 

Obraz z własnej fotografii

Czy można stworzyć diamentowy obrazu z własnego zdjęcia? Z nami z pewnością tak. Zamawiając obraz wystarczy przesłać swoje zdjęcie, a my przekształcimy je w diamentową mozaikę. Nasz zespół grafików starannie przeniesie Twoje zdjęcie na wzór do haftu diamentowego. Możesz przesłać zdjęcie swoich dzieci, rodziny,  zwierząt domowych lub zdjęcie ulubionego miejsca z wakacji.

clanek_005

Dlaczego Diamondi jest liderem na rynku?

Na czym polega wyjątkowość obrazu diamentowego Diamondi?

 

  • Oferujemy zestawy Premium, które zawierają wszystko, co potrzebne do tworzenia obrazów.
  • w zestawie znajduje się wysokiej jakości płótno, które się nie marszczy.
  • doskonale wykonane diamenty, które łatwo się kleją
  • jasno opracowana instrukcja
  • dbałość o szczegóły
  • oferujemy najwyższą jakość w najlepszej cenie

Jeśli potrzebujesz pomocy w czymkolwiek, skontaktuj się z nami. Nasi wyszkoleni specjaliści są gotowi odpowiedzieć na każde pytanie i chętnie doradzą w wyborze. Można do nas zadzwonić (+420 222 639 922) lub wysłać e-mail (info@diamentowe-malowanie.pl). Możesz również zajrzeć na naszą stronę z często zadawanymi pytaniami, gdzie zebraliśmy najczęściej zadawane pytania naszych Klientów.