Dla pełnej funkcjonalności tej strony konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dlaczego warto kupić u nas

Chcemy, aby malowanie diamentami było dla Ciebie zabawnym, przyjemnym, relaksującym i niepowtarzalnym przeżyciem. Dlatego też zainwestowaliśmy znaczne środki w sprzęt i procesy produkcyjne, aby dostarczyć Ci doskonały produkt, którym będziesz się cieszyć przez długie lata. Przykładamy dużą wagę do zadowolenia Klientów i stawiamy na jakość.

Najwyższa jakość zestawu do malowania diamentami

Oferujemy wysokiej jakości zestawy, które zawierają wszystko, co jest potrzebne do tworzenia. Chcemy Ci przekazać doskonały produkt i wyjątkowe doświadczenie w tworzeniu obrazów. W każdym zestawie znajduje się wysokiej jakości płótno samoprzylepne z wydrukowanym motywem, przezroczysta folia chroniąca klej na płótnie przed wysychaniem i zabrudzeniem, najwyższej jakości aplikator z dwoma końcówkami, miseczka do nabierania diamentów, pasta woskowa ułatwiająca chwytanie diamentów, woreczki z najwyższej jakości diamentami, pęseta, arkusz kontrolny, haczyki do powieszenia obrazu oraz instrukcja w wielu językach.

Największy europejski producent

Cały proces projektowania produkcji i pakowania odbywa się w Czechach. Naszym celem jest Twoje zadowolenie z tworzenia obrazów. Nasze płótna drukujemy na wysokiej jakości drukarkach przemysłowych, dzięki czemu wszystkie symbole na płótnie są dobrze widoczne. Nasze diamenty są wykonane z żywicy, dzięki czemu są bardzo trwałe. Gładka powierzchnia sprawia, że diamenty pięknie błyszczą. W każdy obraz, który produkujemy wkładamy całe serce.

Obraz z własnego zdjęcia

Zmień swoje ulubione zdjęcie w diamentowy obraz! Prześlij swoje zdjęcie w zamówieniu, a my przekształcimy je w diamentowy obraz. Nasz zespół grafików dokona starannej edycji Twojego zdjęcia, aby mieć pewność, że będzie ono idealne. Można przesyłać zdjęcia rodzinne, zdjęcia dzieci, zwierząt domowych lub ulubionych aktorów czy sportowców.

Największy wybór motywów na rynku

Oferujemy ponad oryginalnych motywów i co miesiąc dodajemy setki kolejnych. Oferujemy motywy z różnych kategorii, takich jak zwierzęta, kwiaty, pejzaże, przyroda, martwa natura, miasta, ludzie i osobowości, motywy dziecięce, obrazy abstrakcyjne, wielcy malarze, mandale i wiele innych.

Kupując u nas, wspierasz artystów

Współpracujemy z wieloma artystami i oferujemy ich oryginalne licencjonowane motywy. Kupując nasze obrazy, wspierasz artystów w ich pracy. Dzięki temu artyści mają środki na tworzenie kolejnych pięknych obrazów, które możesz u nas kupić. W przypadku motywów, które przekształcamy w diamentowy obraz, staramy się jak najlepiej zachować autentyczność oryginalnego dzieła.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli nie jesteś zadowolony i odeślesz nam oryginalnie zapakowany obraz, zwrócimy Ci pełną kwotę bez żadnych dodatkowych pytań i zwlekania.

Motywy, które znajdziesz tylko u nas

Ze współpracującymi z nami artystami tworzymy unikalne motywy, które można kupić tylko u nas. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne obrazy, których nie oferuje żaden inny sklep internetowy w Europie. Możesz malować najwyższej jakości obrazy w różnych stylach artystycznych.

% zadowolonych Klientów

Naszym celem jest zadowolenie każdego Klienta. Oferujemy najwyższej jakości produkty a nasze Biuro Obsługi Klienta jest gotowe do rozwiązania każdego problem i odpowiedzi na każde pytanie. Dlatego też mamy wiele bardzo pozytywnych opinii od Klientów, którzy nas chętnie polecają.

Klub Diamondi

Uzyskaj więcej korzyści i zostań członkiem naszego KLUBU. Zanim dokonasz zakupu w naszym sklepie internetowym, zarejestruj się jako Klient, a automatycznie staniesz się członkiem naszego programu lojalnościowego. Wszyscy członkowie mają następujące korzyści:

  • 2% zniżki po zalogowaniu
  • 3 % rabatu przy zakupach powyżej 660 zł
  • 4 % rabatu przy zakupach powyżej 1500 zł
  • 6 % rabatu przy zakupach powyżej 2330 zł
Zakupy się sumują, a rabat jest dożywotni.

Wsparcie przed i po zakupie

Jesteśmy dumni z naszej obsługi Klienta, która jest gotowa pomóc Ci w każdej sprawie i rozwiązać każdy problem. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest otwarte od poniedziałku do piątku od .

Bezpieczne zakupy

Nasz sklep internetowy jest zabezpieczony protokołem HTTPS, dlatego nie musisz się martwić o swoje dane. Wszystkie informacje pomiędzy przeglądarką a serwerem są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.