Dla pełnej funkcjonalności tej strony konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Porady i wskazówki

Przygotowaliśmy kilka wskazówek, które mogą pomóc w tworzeniu diamentowych obrazów.

Mniejszy rozmiar dla początkujących

Dla początkujących preferowany jest mniejszy rozmiar obrazu - 40x50 cm. Malowanie diamentów ma być dobrą zabawą, ale na początek na pewno spodoba Ci się mniejszy rozmiar.

Przygotuj się

Przed przystąpieniem do tworzenia obrazu należy przygotować wszystkie elementy zestawu i uporządkować miejsce pracy. Płótno należy położyć na większej płaskiej powierzchni, tak aby można było wygodnie pracować.

Umieść swoje diamenty w woreczkach wielokrotnego użytku

W zestawie znajdują się małe woreczki z diamentami. Na każdym woreczku znajduje się symbol. W zestawie znajdują się również woreczki wielokrotnego użytku i naklejki z symbolami. Przesyp diamenty do woreczka wielokrotnego użytku i naklej na nim odpowiedni symbol. Ułatwia to orientację.

Uwaga na przezroczystą folię

Nie należy od razu odklejać przezroczystej folii z całego płótna, aby nie dostał się na nie kurz i brud. Zalecamy stopniowe odklejanie przezroczystej folii w miarę przyklejania diamentów do płótna.

Wybierz swój styl

Każdy ma swój własny styl pracy. Ktoś zaczyna przyklejać diamenty z prawej strony, ktoś inny z lewej. Niezależnie od wybranej strony, zalecamy rozpoczęcie od góry płótna. Płótno nie będzie się wtedy po powierzchni, na której pracujesz.

Jeśli się pomylisz

Jeśli przez przypadek przykleisz diament na niewłaściwym symbolu na płótnie, możesz go usunąć przy użyciu pęsety dołączonej do zestawu.

Dobre oświetlenie

Zadbaj o dobre oświetlenie miejsca, w którym będziesz pracować nad obrazem.

Diamenty przyklejaj delikatnie

Podczas przyklejania nie należy zbyt mocno dociskać diamentów do płótna. Diamenty same przykleją się do samoprzylepnego podłoża.

Do przyklejania wielu diamentów naraz należy używać końcówki

Jeśli chcesz przyspieszyć klejenie diamentów i przykleić kilka takich samych diamentów jednocześnie, możesz użyć jednej z dwóch końcówek na aplikator, które znajdują się w każdym zestawie.

Diamentowe malowanie Nasza oferta