Dla pełnej funkcjonalności tej strony konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sprzedaż hurtowa

Masz własny sklep lub hurtownię? Zarządzasz organizacją non-profit lub placówką edukacyjną? Prowadzisz dom dla osób starszych lub warsztaty terapii zajęciowej? Chcesz dać swoim podopiecznym ciekawy i nietypowy sposób na relaks i obcowanie ze sztuką?

Przedstawiamy Państwu możliwość współpracy na polu Diamentowego Malowania. Nasi Partnerzy kupują u nas po cenach hurtowych i sami kontrolują swoje zyski. Wystarczy do nas napisać.

Chcesz sprzedawać Diamond Painting?

Napisz do nas lub zadzwoń, umówimy się na spotkanie. Przedstawimy nasz produkt, omówimy współpracę, doradzimy i we wszystkim pomożemy.

1
Zakupy na magazyn

Jest to rozwiązanie korzystne dla obu stron. Dla nas to pewność regularnych zakupów, dla Państwa to wyższa marża.

Minimalna kwota zamówienia wynosi 800 zł. W zależności od ilości towaru ustalimy termin dostawy.

Państwa atutem jest rabat na zakup w wysokości 30% od cen podanych w naszym sklepie internetowym. Możemy dodać dodatkowe 4%, jeśli zobowiążą się Państwo do minimalnego obrotu miesięcznego.

Wsparcie marketingowe

Oferujemy Państwu możliwość posiadania własnej grafiki, logo lub całego projektu pudełka. Prześlij nam swój własny projekt nadruku pudełka, a my wyprodukujemy i dostarczymy opakowanie. Warunkiem jest minimalna liczba 2000 pudełek w jednej dostawie.

Oferujemy również własnego grafika który może zaprojektować dla Państwa pudełka

Jeśli potrzebujesz pudełek bez nadruku, możesz skorzystać z nich bezpłatnie.

Możesz również skorzystać z opcji włożenia do pudełek wraz z zamówieniem swoich broszur, ulotek i innych druków promocyjnych. Możesz dostarczyć do nas wydrukowane materiały i wtedy ta czynność jest wliczona w cenę zamówienia.Na Państwa życzenie możemy również przygotować projekt materiałów reklamowych i zorganizować ich druk. Jednak ta czynność jest już płatna, choć późniejsze włożenie do skrzynek nadal jest wliczone w cenę.


Dlaczego warto z nami współpracować?

Najwyższa jakość zestawu do malowania diamentami

Oferujemy wysokiej jakości zestawy, które zawierają wszystko, co jest potrzebne do tworzenia. Chcemy Ci przekazać doskonały produkt i wyjątkowe doświadczenie w tworzeniu obrazów. W każdym zestawie znajduje się wysokiej jakości płótno samoprzylepne z nadrukowanym motywem, przezroczysta folia chroniąca klej na płótnie przed wysychaniem i zabrudzeniem, najwyższej jakości aplikator z dwoma końcówkami, miseczka do nabierania diamentów, pasta woskowa ułatwiająca chwytanie diamentów, woreczki wielokrotnego użytku z najwyższej jakości diamentami, wysokiej jakości pęseta, haczyki do powieszenia obrazu oraz instrukcja użycia w wielu językach.

Największy europejski producent

Cały proces projektowania produkcji i pakowania odbywa się w Czechach. Naszym celem jest Twoje zadowolenie z tworzenia obrazów. Nasze płótna drukujemy na wysokiej jakości drukarkach przemysłowych, dzięki czemu wszystkie symbole na płótnie są dobrze widoczne. Nasze diamenty są wykonane z żywicy, dzięki czemu są bardzo trwałe. Gładka powierzchnia sprawia, że diamenty pięknie błyszczą. W każdy obraz, który przygotowujemy wkładamy całe serce.

Obraz z własnego zdjęcia

Zmień swoje ulubione zdjęcie w diamentowy obraz! Prześlij w zamówieniu swoje zdjęcie, a nasz zespół grafików przekształci go w diamentową mozaikę. Może to być zdjęcie ślubne, rodzinne lub ulubiony filmowy motyw.

Największy wybór motywów na rynku

Oferujemy ponad oryginalnych motywów i co miesiąc dodajemy setki kolejnych. Oferujemy motywy z różnych kategorii, takich jak zwierzęta, kwiaty i rośliny, pejzaże, przyroda, martwa natura, miasta, ludzie i osobowości, motywy dziecięce, obrazy abstrakcyjne, wielcy malarze, mandale i wiele innych.

Kupując u nas, wspierasz artystów

Współpracujemy z artystami i oferujemy oryginalne licencjonowane motywy. Kupując nasze obrazy, wspierasz artystów w ich pracy. Dzięki temu artyści mają środki na tworzenie kolejnych pięknych obrazów, które możesz tworzyć. W przypadku każdego motywu, który przekształcamy na obraz diamentowy, staramy się jak najlepiej zachować autentyczność oryginalnego dzieła.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli nie jesteś zadowolony i odeślesz nam oryginalnie zapakowany produkt, zwrócimy Ci pełną kwotę bez zbytecznych pytań i opóźnień.

Motywy, które znajdziesz tylko u nas

Ze współpracującymi z nami artystami tworzymy unikalne motywy, które można kupić tylko u nas. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne obrazy, których nie oferuje żaden inny sklep internetowy w Europie. Możesz malować najwyższej jakości obrazy w różnych stylach artystycznych.

% zadowolonych Klientów

Naszym celem jest zadowolenie każdego Klienta. Oferujemy produkt najwyższej jakości, a nasze Biuro Obsługi Klienta jest gotowe do rozwiązania każdego problem i odpowiedzi na każde pytanie. Dlatego też mamy wiele bardzo pozytywnych opinii od Klientów, którzy nas chętnie polecają.


Jak rozpocząć współpracę?

Jesteś zainteresowany współpracą? Zachęcamy do kontaktu.

Tým Diamondi