Dla pełnej funkcjonalności tej strony konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

O nas

Naszym celem jest uczynienie świata lepszym miejscem poprzez malowanie diamentami. Chcemy przybliżyć ludziom wspaniały świat malarstwa diamentowego i jego korzyści dla zdrowia człowieka. Odstresowanie, relaks, odprężenie umysłu, poprawa koncentracji, a przede wszystkim kreatywna rozrywka. Wszystko to oferują nasze produkty, na których przygotowanie poświęciliśmy kilka lat. Chcemy zaoferować wyjątkowe wrażenia z malowania diamentami osobom w każdym wieku, od dzieci po dorosłych. Dlatego też zainwestowaliśmy znaczne środki w sprzęt i procesy produkcyjne, aby dostarczyć Ci doskonały produkt, którym będziesz się cieszyć przez długie lata. Przykładamy dużą wagę do zadowolenia Klientów i stawiamy na najwyższą jakość. Cały proces projektowania, produkcji i pakowania odbywa się w naszej fabryce w Europie, a nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości.

Stabilność

Na rynku działamy od roku 2010 i zdobyliśmy w tym czasie duże doświadczenie, które wykorzystujemy do doskonalenia naszych produktów i usług. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie diamentowego malowania.

Największy producent w Europie

Cały proces projektowania, produkcji i pakowania odbywa się w Czechach. Naszym celem jest Twoje zadowolenie przy tworzeniu obrazów. Nasze płótna drukujemy na wysokiej jakości drukarkach przemysłowych, dzięki czemu wszystkie symbole na płótnie są dobrze widoczne. Nasze diamenty są wykonane z żywicy, dzięki czemu są bardzo trwałe a ich gładka powierzchnia sprawia, że pięknie się błyszczą. W obrazy, które produkujemy wkładamy całe serce.

Największa oferta motywów na rynku

Oferujemy ponad oryginalnych motywów i co miesiąc dodajemy setki kolejnych. W naszej ofercie znajdziesz motywy zwierząt, kwiatów i rośliny, pejzaże, martwe natury, miasta, portrety, motywy dziecięce, obrazy abstrakcyjne, dzieła wielkich malarzy i wiele innych.

Kupując u nas, wspierasz artystów

Współpracujemy z wieloma artystami i oferujemy ich oryginalne licencjonowane motywy. Kupując u nas obrazy, wspierasz artystów w ich pracy. Dzięki temu artyści mają środki na tworzenie kolejnych pięknych obrazów. W przypadku każdego motywu, który przekształcamy na diamentowy obraz, staramy się jak zachować autentyczność oryginalnego dzieła, aby zmaksymalizować wrażenia z tworzenia obrazów.

Motywy, które znajdziesz tylko u nas

Ze współpracującymi z nami artystami tworzymy unikalne motywy, które można kupić tylko u nas. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne obrazy, których nie oferuje żaden inny sklep internetowy w Europie. Możesz malować najwyższej jakości obrazy w różnych stylach artystycznych.

Bezproblemowo

Zależy nam na tym, aby zakupy w naszym sklepie internetowym były dla Ciebie łatwe. Dlatego staramy się załatwiać wszystko Bezproblemowo. Skontaktuj się z naszym działem obsługi Klienta, a nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Ci w zamówieniu i w razie potrzeby, w wyborze motywu obrazu. Więcej informacji można znaleźć na stronie.

% zadowolonych Klientów

Naszym celem jest zadowolenie każdego Klienta. Oferujemy produkt najwyższej jakości, a nasz dział Obsługi Klienta jest gotowy do rozwiązania każdego problemu i udzielenia odpowiedzi na każde pytanie. Dlatego, mamy wiele bardzo pozytywnych opinii, od zadowolonych Klientów, którzy chętnie nas polecają.

Wsparcie podczas i po zakupie

Jesteśmy dumni z naszej Obsługi Klienta, gotowej do pomocy w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów. Nasz zespół konsultantów, reaguje szybko i jest dostępny w każdy dzień roboczy .

Bezpieczne zakupy

Nasz sklep internetowy jest zabezpieczony protokołem HTTPS, dlatego nie musisz się martwić o swoje dane. Wszystkie informacje pomiędzy przeglądarką a serwerem są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.

Diamondi
Westlogic s.r.o.