Dla pełnej funkcjonalności tej strony konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Najlepszy prezent dla dzieci - haft diamentowy

Szukasz oryginalnego prezentu dla dzieci, który nie tylko będzie je bawił, ale także rozwijał ich umiejętności i stanie się dla nich wyjątkową pamiątką? Postaw na haft diamentowy dla dzieci, który w ostatnim czasie stał się bardzo popularny i lubiany. Czym dokładnie jest i dlaczego jest tak korzystny dla dzieci? 

clanek_001

Haft diamentowy: kreatywne hobby dla wszystkich

Haft diamentowy to oryginalne kreatywne hobby, które pozwala każdemu stać się niemal profesjonalnym artystą. Polega ono na tworzeniu obrazów za pomocą tzw. diamentów, które wyglądają jak małe koraliki naklejane na samoprzylepne płótno. Stopniowe przyklejanie diamencików na płótno tworzy niepowtarzalne dzieło sztuki, które możesz powiesić w dowolnym pomieszczeniu w swoim domu, gdzie stanie się piękną dekoracją.

clanek_002

Jak to działa?

Haft diamentowy jest naprawdę prosty i każdy może go wykonywać. Otrzymasz zestaw, który zawiera wszystko, co będzie Ci potrzebne podczas tworzenia. Najpierw przygotuj samoprzylepne płótno z wydrukowanym motywem, na którym będziesz przyklejać diamenciki. Następnie przygotuj aplikator, miseczkę na diamenty, pastę woskową ułatwiającą chwytanie diamentów oraz torebki z diamentami. Wybierz symbol na płótnie, do miseczki wsyp diamenty z woreczka z tym samym symbolem. Weź aplikator, nabierz niewielką ilość wosku, a następnie chwyć nim diament i umieść go na odpowiednim symbolu na płótnie. Powtarzaj ten proces, aż umieścisz na płótnie wszystkie diamenty.

Dla kogo nadaje się haft diamentowy?

Nadaje się dla każdego, kto chce się zabawić, spróbować czegoś nowego i oderwać się od codziennych trosk. Jest to twórcze zajęcie, które nadaje się zarówno dla młodych, jak i starszych, początkujących i zaawansowanych. Nasze obrazy mogą tworzyć wszyscy, a zwłaszcza dzieci. 

clanek_003

Haft diamentowy dla dzieci

Mozaiki diamentowe dla dzieci to magiczna technika twórcza o pięknych efektach, która z pewnością spodoba się wszystkim dzieciom. Pozwala im ona stworzyć uroczy obrazek, który będzie ozdobą ich pokoju, ale także pomaga w ich rozwoju. W rzeczywistości haft diamentowy to świetny sposób na ćwiczenie u dzieci umiejętności motorycznych i koncentracji. Jednocześnie mają też okazję zobaczyć, jak pod ich rękami, dzięki ich pracowitości, powstaje piękne dzieło sztuki. Jeśli więc i szukasz oryginalnych prezentów dla chłopców i dziewczynek, haft diamentowy jest strzałem w dziesiątkę.

clanek_004

Główne korzyści płynące z haftu diamentowego dla dzieci

Haft diamentowy dla dzieci ma niezliczone korzyści. Do głównych należą:

 • jest to wspaniały prezent dla wszystkich małych i dużych dziewczynek i chłopców
 • pozwala dziecku na chwilę stać się prawdziwym artystą
 • pomaga rozwijać kreatywność
 • poprawia koordynację ręka-oko
 • zapewni rozrywkę na wiele godzin
 • pomaga poprawić małą motorykę
 • przynosi radość
 • poprawia koncentrację i precyzję
 • dziecko może wybierać spośród wielu oryginalnych i zabawnych wzorów
 • dziecko może samodzielnie stworzyć obraz
 • wspaniała dekoracja w pokoju dziecka

Specjalne motywy dla dzieci 

Zaletą Diamondi jest to, że w swojej naprawdę szerokiej gamie wzorów nie zapomniało o naszych milusińskich. Dlatego Diamondi oferuje Państwu piękne obrazki dla dzieci, z których z pewnością wybiorą nawet najbardziej wymagający. Czy Twoje dziecko lubi zwierzęta, księżniczki, samochody, jednorożce, dinozaury, przyrodę, Małego Księcia, Minecrafta czy Małą Syrenkę? W naszej szerokiej ofercie obrazów dla dzieci można znaleźć wszystkie motywy i wzory, o których można pomyśleć. Wystarczy wybrać ten, który najbardziej podoba się Twojemu dziecku. 

Obrazy z własnego zdjęcia

Oprócz obrazków ze zwierzętami lub księżniczkami, można też zlecić wykonanie diamentowego obrazu z ulubionego zdjęcia. Dzieci mogą czerpać jeszcze większą radość z samego tworzenia, jeśli mogą stworzyć obrazek ze zdjęcia całej rodziny lub ulubionego zwierzaka. Wykonanie mozaiki diamentowej z własnego zdjęcia nie jest trudne. Przy zamówieniu wystarczy przesłać wybrane zdjęcie, a my przekształcimy je w diamentowy obraz. 

Jak powinno wyglądać wybrane zdjęcie?

 • by uzyskać najlepszy efekt, zawsze przesyłaj jak największe zdjęcia
 • zdjęcie powinno mieć dobrą ostrość, a szczegóły powinny być dostrzegalne
 • zdjęcie powinno mieć odpowiednią wielkość, co jest szczególnie ważne w przypadku większych rozmiarów
 • zdjęcie powinno mieć wystarczająco dużą rozdzielczość - minimalnie 1 MB
 • w przypadku portretu twarz powinna być wystarczająco duża, aby można było opracować szczegóły i subtelne cieniowanie
 • zwróć uwagę na cienie i rozjaśnienia, jeśli szczegóły będą w cieniu, wtopią się w otoczenie i nie będą dobrze wyglądać na obrazie (dotyczy to w szczególności twarzy). Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do przydatności zdjęcia, poślij nam je na mail.

clanek_005

Obraz diamentowy: wspaniały prezent i dekoracja w jednym

Haft diamentowy to świetny prezent dla wszystkich dzieci, które lubią coś tworzyć i nie boją się próbować nowych rzeczy. Jeśli więc szukacie odpowiedniego prezentu dla dzieci na urodziny czy pod choinkę z pewnością warto spróbować haftu diamentowego. Możesz na przykład zamówić kilka obrazów i stworzyć kreatywne popołudnie dla całej rodziny. 

Jednocześnie to świetna dekoracja wnętrza, która doda mu nowego charakteru. Jeśli więc szukasz oryginalnego obrazu do pokoju dziecięcego, postaw na haft diamentowy i pozwól dziecku samodzielnie wykonać dekorację. Nie na darmo mówi się, że rzeczy wykonane ręcznie są najpiękniejsze. 

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz porady przy wyborze lub zamówieniu? Jesteśmy tu dla Ciebie. Możesz do nas zadzwonić lub wysłać e-mail. Nasz numer telefonu to +48 222 639 92, a nasz adres e-mail to info@diamentowe-malowanie.pl. Na pewno wszystko razem rozwiążemy.