Dla pełnej funkcjonalności tej strony konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czułe Anioły autorstwa Němečkové

Mówi się, że każdy ma swojego anioła stróża, który czuwa nad nim dzień i noc. Może to nie być tylko jeden, ale cała grupa. Prowadzą nas w naszej życiowej podróży, chronią nas i wysyłają nam znaki, aby powiedzieć nam, czego się spodziewać lub jak podjąć decyzję w konkretnej sytuacji. Niezależnie od tego, czy wierzymy w anioły czy nie, z pewnością możemy się zgodzić, że są to naprawdę niezwykłe i magiczne istoty.

Anioły reprezentują czystość, wiarę, siłę i niewinność, a ludzie modlili się do nich od czasów starożytnych. W całej historii były one przedstawiane jako obrońcy lub posłańcy i mają reprezentować łatwiejszą komunikację między niebem a ziemią. Jesteśmy pewnie, że przynajmniej raz słyszałeś, jak ktoś został określony dosłownie jako anioł. W tym przypadku nie chodzi o to, że ktoś jest wystarczająco potężny, aby komunikować się z niebem, ale raczej odnosi się do życzliwości, ciepła i dobrego serca danej osoby, która jest związana z aniołami.

clanek_001

Liczby Anielskie

Czy słyszałeś kiedyś o liczbach anielskich? Są to sekwencje liczbowe, najczęściej trzy lub cztery, które zawierają powtórzenia lub wzory (np. 222, 555, 1515, 8787). Z pewnością powiedziałeś sobie, lub usłyszałeś jak ktoś powiedział patrząc na zegar, który pokazywał 11:11, aby sobie coś zażyczył. Mówiąc najprościej, liczby te wywołują poczucie cudowności! 

Uważa się, że są to wiadomości, które oferują wgląd, mądrość i kierunek. Więc czy przypisujesz je aniołom lub innemu wyższemu istnieniu, liczby te mogą potwierdzić, że jesteś na właściwej ścieżce lub rzucić światło na znaczenie powtarzających się okoliczności w twoim życiu.

Możecie wierzyć lub nie, ale moc i znaczenie powtarzania liczb całkowitych ma swoje korzenie w historii starożytnej. Starożytny grecki filozof i matematyczny geniusz Pitagoras wierzył, że nasza rzeczywistość jest fizyczną manifestacją energetycznej wibracji liczb. Więc jeśli zdecydujesz się uwierzyć, że anioły wysyłają ci wiadomości lub twoja podświadomość potwierdza twoją świadomość, pewne jest, że liczby anielskie wywarły trwałe wrażenie na naszej psychice.

Numery anielskie mogą podążać za tobą przez lata, lub możesz postrzegać numer anielski jako jednorazowy. Nie ma hierarchii w sposobie, w jaki spotykamy się z tą materią, co oznacza, że dłuższe lub jednorazowe połączenie nie odgrywa roli w znaczeniu. Liczy się to, że zwracasz na to uwagę. A jak właściwie powiązane są Lenka Němečková, Diamenty i Anioły? Weźmy to w kolejności.

Lenka Němečková

Ta młoda utalentowana fotografka i artystka z Louny nie tylko uwiecznia piękne prace przez obiektyw, ale również tworzy na płótnie. I jak sama mówi, w swoich obrazach i sztuce szuka duszy, emocji i siły.

Ukończyła Uniwersytet Zachodnioczeski w Pilźnie na kierunku Kultura Wizualna. Oprócz tego, że jest artystką i fotografem, jest również nauczycielką w Podstawowej Szkole Artystycznej, gdzie uczy fotografii i projektowania. Nie szczędzi swojej kreatywności i oferuje sesje zdjęciowe w przestronnym studio w Louny lub różnych magicznych przestrzeniach w Pradze.

Anioły

Jak już wyżej wspomniano, Lenka Němečková, oprócz pracy nauczyciela i fotografa, jest również artystką. Maluje anioły, które błyszczą czystą energią płynącą z obrazu. Zgodnie z jej słowami, idealnie jest wybierać według uczucia, jakie z niego czerpiemy. Po prostu, jeśli do jednego obrazu ciągnie Cię bardziej niż do innego, to jasne jest, że ten konkretny obraz jest dla Ciebie.

Prace Lenki są pełne pomysłów, a anioły tworzone są z wielką miłością i precyzją. Dla Diamondi stworzyła kilka niepowtarzalnych motywów, które będą się wyróżniać w każdym pomieszczeniu.

Jednym z zapierających dech w piersiach dzieł sztuki jest Love Angel. Anioł reprezentujący pokój i nieskończoność. Ma działanie harmonizujące i uspokajające, potrafi ukoić wszelkie skołatane myśli. Zachęca nas do tego, aby wierzyć w pozytywne wnioski i nie oczekiwać niczego innego. W motywie dominuje kolor niebieski, który przynosi spokój, wzmacnia siły życiowe i uspokaja stany lękowe.

clanek_002

Jeśli jesteś miłośniczką różu, który przeważa na obrazie o nazwie Confidence Angel, to gwarantujemy, że będzie to kolor odpowiedni dla Ciebie. Różowy symbolizuje miłość, czułość i jest kolorem czułości i łagodności. Jeśli więc motyw budzi zaufanie pełne czułości, to znalazłeś swojego anioła.

clanek_003

Jeśli szukasz pojednania, może spodoba Ci się motyw zwany Aniołem Nadziei. Symbolizuje on akceptację, że kiedyś wszystko musi odejść i pomaga zaakceptować bieg życia. Pokazuje nam, że powinniśmy z miłością przyjąć wszystko, co życie ma do zaoferowania.

clanek_004

A jeśli tak bardzo pochłania Cię temat aniołów lub zajmujesz się nim od dłuższego czasu, możesz zacząć tworzyć haft diamentowy. Zestaw Diamondi zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć swoje własne małe dzieło sztuki, w tym precyzyjnie wycięte diamenty, samoprzylepne płótno z wcześniej wydrukowanymi wzorami, długopis z dwoma uchwytami, wosk, pęsetę, kolorowe szablony i miseczkę do nabierania diamentów. Wszystkie te elementy łączą się, aby stworzyć idealny obraz, który przyciąga wzrok od pierwszego wejrzenia.

Wadą wielu zestawów do malowania diamentów jest to, że kamienie mają nieregularne kształty i nie wyglądają naturalnie. Jednak w przypadku Diamondi nic takiego się nie dzieje. Kamienie są precyzyjnie wycięte, a ich wielkość odpowiada wzorowi, co pozwala na stworzenie realistycznego i dokładnego obrazu.

Haft diamentowy to doskonały sposób na relaks i jednoczesne stworzenie czegoś niepowtarzalnego. Przede wszystkim chodzi o to, aby poświęcić chwilę dla siebie i zaangażować się w twórcze działanie, które przynosi Ci przyjemność. Niezależnie od tego, czy czujesz, że czuwa nad Tobą Twój anioł stróż, czy też nagle widzisz na zegarze jedną z anielskich cyfr, chodzi o dobre samopoczucie. Zestaw od Diamondi pozwoli Ci na wspaniałe doświadczenie tworzenia sztuki i wniesie do Twojego domu unikalne dzieło, które natychmiast przyciągnie wzrok. Kiedy więc będziesz miał już gotowe swoje dzieło, może ono służyć jako wspaniała dekoracja. I może właśnie w ten sposób będziesz mógł codziennie przypominać sobie, że Twój anioł stróż wciąż tam jest i czuwa nad Tobą.