Dla pełnej funkcjonalności tej strony konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motywy Haley Bush na Diamondi

Diamondi oferuje Ci motywy znanych artystów, których obrazy możesz tworzyć. Kupując te licencjonowane obrazy, wspierasz artystów w ich pracy artystycznej i ich życiowej misji tworzenia dla ludzi.

clanek_001

Teraz możesz wybierać spośród szerokiej gamy obrazów amerykańskiej artystki Haley Bush, dla której inspiracją jest wiara w Boga i chęć niesienia pomocy ludziom. Jeśli więc szukasz chwili spokoju i relaksu, haft diamentowy jest dla Ciebie. Oddanie się dawce relaksu przy jednoczesnej kreatywności z motywem, który emanuje komfortem i radosnymi kolorami jest po prostu bezcenne.

clanek_002

Artystka, która usłyszała wolę Pana 

Haley Bush jest artystką i samoukiem, która urodziła się w południowym stanie USA - Missisipi. Maluje od dzieciństwa, ale początkowo było to tylko hobby. Ukończyła Uniwersytet  na południu Mississippi i pracowała jako pielęgniarka na oddziale położniczym.

Żona i matka trójki dzieci traktuje sztukę jako dar od Boga. Po adopcji swojego średniego syna stworzyła markę Haley B Designs, aby pomóc innym w procesie adopcji. Poprzez swoje prace stara się wnieść radość do serc wszystkich matek i ojców. Ponadto, zawsze wybierała przekazywanie części swoich zarobków na cele charytatywne, które pomagają sierotom i rodzinom adopcyjnym.

Kiedy nie maluje i nie uczy swoich dzieci w domu, można ją spotkać pracującą w rodzinnej zagrodzie, zajmującą się ogrodem i hodującą kury. Artystyczną inspirację czerpie z codziennego życia na wsi, wiary w Jezusa i korzeni w Missisipi.

Na Diamondi można znaleźć motywy religijne, martwą naturę, a także kwiaty. Miłośnicy symbolu serca również znajdą coś dla siebie. Motywy te emanują spokojem, wiarą i nieskończoną miłością.

Motywy wyobraźni Haley Bush

Dla uczucia ciepłej miłości, którym emanują motywy Haley Bush, z pewnością pokochasz Kolorowe serce na zielonym tle II. Istnieje wiele kombinacji kolorystycznych pięknego serca, które pomogą Ci się zrelaksować i pozwolić, by wszystkie Twoje zmartwienia powoli odpłynęły w trakcie tworzenia.

clanek_003

Lama z kwiatem nie tylko przyciąga wzrok swoimi kolorami i słodyczą, ale także służy jako wspaniała dekoracja do domu. Wszyscy miłośnicy tego zwierzęcia i jego różnorodnych kwiatów będą czerpać radość z jej tworzenia. Co ciekawe, lamy zostały udomowione ponad 4 tysiące lat temu i nazywane są wielbłądami Nowego Świata.

clanek_004Wśród motywów artysty Haley Bush można znaleźć wiele sezonowych obrazów. Dynia i słonecznik w kratkę będą świetną dekoracją podczas jesieni lub na Halloween. W czasie świąt Bożego Narodzenia doskonale posłuży wizerunek Świętego Mikołaja, a na Wielkanoc - dla odmiany Zajączek wielkanocny. Krótko mówiąc, Haley Bush ma obraz na każdą okazję, więc można sprytnie połączyć przyjemne z pożytecznym.

clanek_005

Wspaniałą rzeczą jest to, że możesz wybierać spośród wielu motywów, które będą Ci służyć przez cały rok. Jeśli fascynują Cię anioły i wszystko co jest związane z nimi, możesz zaopatrzyć się w obraz Anioł z blond włosami. Już samo jego stworzenie przyniesie Ci spokój, który będzie niczym pieszczota na duszy od niebiańskiej istoty. Jednocześnie możesz sobie wyobrazić, że będzie on chronił nie tylko Twój dom, ale również Ciebie, gdziekolwiek się udasz.

clanek_006

Tworzenie obrazów diamentowych przyniesie Ci wiele radości. Już sam proces przynosi efekty relaksacyjne, które odczujesz na przykład po ciężkim dniu. Trzeba o siebie dbać, a jeśli nie lubisz tylko leżeć, ale chcesz też rozwijać swoją kreatywność, to mozaika diamentowa jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem.