Dla pełnej funkcjonalności tej strony konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motywy Howarda Robinsona teraz na Diamondi!

Kochasz zwierzęta niezależnie od ich gatunku, puszystości czy rzadkości? W takim razie nie krępuj się i zacznij tworzyć diamentowe obrazy z tymi motywami, które nie przyniosą Ci nic poza radością. Od tych dziwnych, po te, które dobrze znasz, a może masz kilka z nich w domu. Diamondi oferuje szeroki wybór uroczych nosków, uszu i dziobów. Wszystkie z prac angielskiego artysty Howarda Robinsona.

clanek_001

Kto to jest Howard Robinson?

Pochodzący z północnej Anglii Howard Robinson poświęca się tworzeniu motywów zwierzęcych ze wszystkich zakątków świata. Jego ilustracje mają pogodny klimat i przedstawiają faunę z Europy, Afryki, Azji i Australii.

Większość życia spędził na wsi, a jego miłość do zwierząt znajduje odzwierciedlenie w jego twórczości. Jednak jego największą miłością są ptaki i trzyma ich kilka w domu. Jest uważany za eksperta w swojej dziedzinie i jest zapraszany na wykłady na całym świecie.

Robinson pracuje w swojej branży od ponad 37 lat, a jego prace powstają głównie na zlecenie ogrodów zoologicznych i akwariów. Inspiracje zbiera podczas swoich podróży, które następnie w domu przekształca w piękne obrazy.

Twórczość Howarda Robinsona na Diamondi

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele różnych motywów, które zachwycą każdego miłośnika królestwa zwierząt. Możesz podarować komuś wspaniały prezent na urodziny, rocznicę lub po prostu dla zabawy i cieszyć się jasnymi oczami i uśmiechem na twarzy obdarowanego.

A jakie ciekawe obrazki można podarować komuś lub samemu wykonać mozaikę diamentową, aby zrobić sobie chwilę spokoju i relaksu?

Wszyscy miłośnicy egzotycznych zwierząt z ciepłych krajów z pewnością będą zachwyceni motywem Żyrafa ze słoniątkiem. Uroczym wyrazom twarzy tych jakże różnych zwierząt po prostu nie sposób się oprzeć.

clanek_002

Miłośnicy kotów pokochają motyw Koty w kwiatach i motylki. Figlarny charakter i zróżnicowane umaszczenie w połączeniu z kolorowymi motylami z pewnością zachwyci każdą duszę oddaną tym stworzeniom.

clanek_003

Czy jesteś bardziej osobą związaną z psami? A może masz w swoim sąsiedztwie kogoś, kto dosłownie oddychałby za swojego czworonożnego pupila? Czy w takim razie obraz Psy przy drzewie na łące jest dla Ciebie strzałem w dziesiątkę?

clanek_004

Jeśli odkryłeś w sobie sympatię do zwierząt gospodarczych i zachwycasz się małymi prosiaczkami i pisklętami, Zwierzęta na farmie z pewnością sprawią Ci radość.

clanek_005

Jeśli doszedłeś do etapu, w którym po prostu nie możesz zdecydować się i z każdej kategorii podoba Ci się coś, nie musisz się martwić, motyw Wesołe Zwierzęta nie tylko rozśmieszy Cię do łez, ale oferuje szeroką gamę różnego rodzaju zwierzątek, które możesz diamentować.

clanek_006

Jest naprawdę wiele do wyboru, a obrazy tego angielskiego artysty z pewnością spełnią Twoje wymagania w zakresie motywów zwierzęcych. Wspaniałą rzeczą jest to, że możesz wybrać swój ulubiony motyw, co pobudzi Twoją kreatywność i umiejętności drobnej motoryki.