Dla pełnej funkcjonalności tej strony konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Podrużuj z Richardem Macneilem i Diamondi

Czy lubisz podróżować do znanych miejsc? Londyn, Paryż czy Nowy Jork? Jeśli odwiedziłeś tylko niektóre lub żadne z tych światowych stolic, nie musisz rozpaczać. To z pewnością nie koniec świata, a czekanie możesz sobie skrócić dzięki pięknym motywom brytyjskiego artysty Richarda Macneila.

clanek_001

Kim jest Richard Macneil?

Richard Macneil urodził się w 1958 roku w Worcester i rozpoczął życie zawodowe w Worcester Royal Porcelain. Chociaż jest samoukiem, zawsze pracował w rzeźbiarstwie, ceramice i druku w Wielkiej Brytanii i na świecie.

Wiele lat spędził w USA, gdzie jego firma Bronn produkowała duże ekskluzywne rzeźby amerykańskiej sztuki zachodniej. Jednym z jego największych osiągnięć było wystawienie swoich dzieł sztuki w Gabinecie Owalnym Białego Domu.

Po powrocie do Worcestershire w Wielkiej Brytanii przez wiele lat pracował jako niezależny artysta i projektant pocztówek. Jego prace można zobaczyć na wielu prezentach, produktach domowych i papierniczych na całym świecie.

Lot dookoła świata z Macneilem

Romantyczny spacer przy Tower Bridge, piękne widoki na Big Bena i Houses of Parliament. Ikoniczne budki telefoniczne, czerwone autobusy i arystokratyczny klimat. Londyn ma to wszystko. Możesz cieszyć się małym smakiem tematu Ludzie pod Tower Bridge.

clanek_002

Wieża Eiffla to nieodłączny punkt orientacyjny Paryża, który jest atrakcją dla wielu turystów. Czy wiesz, że w momencie budowania, Wieża Eiffla była bardzo nielubiana przez wielu mieszkańców miasta, określano ją za  obrzydliwą. Dziś nie wyobrażamy sobie bez niej Paryża. Możesz uczynić go swoim własnym dzięki motywowi Zakochani w parku pod Wieżą Eiffla.

clanek_003

Ruchliwe ulice, neony. O Nowym Jorku mówi się, że jest miastem, które nigdy nie śpi. Nieuchronnie pojawiają się w nim żółte taksówki i Central Park. Jeśli fascynuje Cię to wyjątkowe miasto, możesz zabrać się za stworzenie obrazu przedstawiającego ruchliwą ulicę Nowego Jorku.

clanek_004

Praga to zdecydowanie jedno z najpiękniejszych miast do odwiedzenia. Spacer malowniczymi uliczkami, wzdłuż Mostu Karola i wokół rzeki Wełtawa jest jak przebywanie w bajce. Obraz Sakury w Pradze sprawi, że w domu zapanuje wspaniały i romantyczny klimat.

clanek_005

Podaruj sobie chwilę odpoczynku i relaksu z haftem diamentowym. W zestawie znajdziesz wszystko, co potrzebne do stworzenia obrazu. Wystarczy, że wybierzesz motyw, który jest najbliższy Twojemu sercu i oddasz się kreatywności. W ten sposób odpoczniesz od stresu po ciężkim dniu i poćwiczysz swoją drobną motorykę.

W rezultacie powstanie piękny obraz, który posłuży jako pomysłowa dekoracja Twojego wnętrza, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoim osobistym dziełem.