Dla pełnej funkcjonalności tej strony konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Najlepsze zestawy do malowania diamentami na wiosnę

Tej wiosny możesz spróbować nowego zajęcia relaksacyjnego, które może stać się Twoim nowym hobby - diamentowe malowanie. Zestawy z naszego sklepu internetowego pozwalają w prosty i nieskomplikowany sposób odkryć świat malarstwa diamentowego. Zapoznaj się z niektórymi  wiosennymi motywami do malowania diamentami.

clanek_001

Wiosna w górach

Budząca się do życia przyroda zaprasza w odwiedziny. Gdzie indziej można zobaczyć kolorowe łąki, świeżą zieloną trawę czy kwitnące drzewa niż podczas górskich wędrówek? I wcale nie musi to być mozolna wspinaczka na wysoki grzbiet górski. Nawet zwykły spacer na łonie natury z pewnością obudzi w Tobie wiosnę. Może nawet nabierzesz ochoty, by namalować tę piękną scenerię za pomocą diamentowego malowania.

clanek_002

Ptak kardynał na kwitnącej gałęzi

Wiosna jest pełna życia. Wystarczy kilka dni słońca, a nagie gałęzie, które odpoczywały przez zimę, pokrywają się kwiatami. Wiosna to także czas miłości i zalotów. Nie jest więc niczym niezwykłym zobaczyć na przykład dwa małe ptaszki podczas tańca godowego. Odurzający zapach kwiatów miesza się z urzekającym śpiewem ptaków. Tak piękne krajobrazy warto uwiecznić za pomocą diamentowego malowania.

clanek_003

Rumianki na łące

Kwiaty są po prostu piękne. Bukiet polnych kwiatów może zachwycać i cieszyć jaskrawymi kolorami i niezwykłymi kształtami. Nawet zwykły rumianek ma swój urzekający urok. Każdy rozpływa się na wiosnę.

clanek_004

Niedźwiadki w kwiatach

Wiosną świat jest pełen dopiero co narodzonych młodych. Wszędzie wkoło są króliczki, pisklęta, gąski, szczeniaki i kocięta. Nowe życie po prostu zaznacza swoją obecność. Jednak nie każde spotkanie z maluchem jest bezpieczne. Młode niedźwiedzie są urocze, ale mogą być niebezpieczne - to wciąż dzikie bestie. Ponadto z pewnością pilnuje ich niedźwiedzica. Dobrze, że istnieje diamentowe malowanie, całkowicie bezpieczny sposób na posiadanie w domu niedźwiedzi.

clanek_005

Królik na różowym tle

Niewiele stworzeń jest tak mocno kojarzonych z wiosną jak królik. Jest on nawet symbolem wiosennego święta. Zajączek Wielkanocny to wielki dowcipniś - w przeddzień Wielkanocy lubi chować czekoladowe jajka po całym domu, a potem dobrze się bawi, szukając ich z dziećmi. Króliczek świetnie nadaje się do przytulania i głaskania, może też być doskonałym motywem do malowania diamentami.

clanek_006

Nadeszła wiosna - ciesz się nią

Nikt nie powinien pozwolić, by wiosna przeszła niezauważona. Po długiej zimie tęsknimy za słońcem, ciepłem, kwiatami i przejawami miłości. Wtedy właśnie budzą się w nas poeci, śpiewacy i malarze.

Malować każdy może. Jeśli nie jesteście pewni, jak poradzilibyście sobie z farbami, spróbujcie malowania diamentami. Jest to prosta technika plastyczna, w której tworzysz kolorową mozaikę z małych błyszczących diamentów.

Jak to zrobić? To proste! Wejdź do naszego sklepu internetowego, wybierz spośród ponad 5 000 motywów, a następnie postępuj zgodnie z prostymi instrukcjami - przyklejaj diament po diamencie na wydrukowane płótno, aż powstanie piękne, mieniące się arcydzieło.

Dlaczego warto robić zakupy na diamentowe-malowanie.pl

Dlaczego warto zamówić obrazy, właśnie u nas? Jesteśmy największym w Europie producentem mozaiki diamentowej. Sprzedajemy ją w wielu krajach UE. Każdy Klient jest dla nas ważny i każdego traktujemy z taką samą troską, chcemy, aby czerpał za malowania maksymalną przyjemność.

W naszym sklepie internetowym można znaleźć ponad 5000 motywów. Wierzymy, że po pierwszej próbie chętnie do nas wrócisz, tak jak robi to zdecydowana większość naszych Klientów. Malowanie diamentami to zabawne i antystresowe zajęcie, które pozwoli Ci się zrelaksować i zapomnieć o zmartwieniach. W dodatku jest to dość wciągające!

Jesteśmy przygotowani na to, aby nasi Klienci do nas wracali. Przygotowaliśmy dla nich Klub lojalnościowy. Zarejestruj się, aby korzystać z atrakcyjnych zniżek

  • 2 % zniżki natychmiast po rejestracji
  • łączna wartość zakupów powyżej 660 zł 3 % rabatu
  • łączna wartość zakupów powyżej 1500 zł 4 % rabatu
  • łączna wartość zakupów powyżej 2330 zł 6 % rabatu

Wszystkie zakupy są sumowane na Twoim koncie Klienta. Po osiągnięciu danego progu otrzymujesz dożywotnią zniżkę procentową. Dlatego warto zarejestrować się już przy pierwszym zakupie, na diamentowe-malowanie.pl, aby nie przegapić żadnej okazji do zaoszczędzenia. 

Oferujemy również bezpłatną wysyłkę przy każdym zakupie powyżej 221 zł. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Jeśli chcesz zadać nam jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy. Napisz do nas na adres info@diamentowe-malowanie.pl, odpowiemy jak najszybciej to możliwe. Pod naszym numerem telefonu jesteśmy dostępni w dni robocze od 8:00 do 16:00. 

Polecamy również zapoznanie się z sekcją Poradnik. Znajdziesz tam wiele wskazówek i porad, które przeprowadzą Cię przez proces zakupu od początku do końca i doradzą, jak czerpać prawdziwą przyjemność z malowania.