Dla pełnej funkcjonalności tej strony konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Obraz z własnego zdjęcia - 5 powodów, dla których warto go podarować

Szczerze mówiąc, wymyślenie najlepszego prezentu na rocznicę, urodziny czy walentynki dla ukochanej osoby z pewnością nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście istnieje uniwersalne rozwiązanie w postaci oryginalnego prezentu w postaci zestawu do diamentowego malowania z własnego zdjęcia. Znamy 5 powodów, dla których jest to najlepszy prezent.

clanek_001

5 powodów, dla których warto podarować obraz diamentowy

POWÓD NR 1: TO IDEALNY PREZENT!

Gdy zbliżają się Walentynki, jakaś rocznica, urodziny lub jakakolwiek inna okazja do wręczenia prezentu, nie ma lepszego sposobu na wyrażenie swojej miłości niż rękodzieło. Wybieranie prezentu jest zawsze skomplikowanym procesem, ale własnoręcznie zrobiony prezent od serca to zawsze strzał w dziesiątkę. Zestaw do malowania diamentami zawiera wszystko, co jest potrzebne do stworzenia pięknego obrazu przypominającego razem spędzone chwile.

POWÓD 2: KLUCZ DO RELAKSU

Innym powodem, dla którego warto stworzyć własny obraz za pomocą techniki malowania diamentami, jest fakt, że jest to proces bardzo terapeutyczny. Z pewnością spodoba się on także Twej ukochanej osobie. Badania wykazały, że działania twórcze, takie jak rysowanie, malowanie i inne mogą skutecznie redukować stres. Procesowi tworzenia czegoś pięknego towarzyszy zrelaksowanie się i odprężenie. Proces twórczy to nie tylko "praca", ale także uwalnianie napięcia i zwalczanie stresu a efekt końcowy jest niesamowity.

POWÓD 3: WSPÓLNE CHWILE

Chcesz spędzać więcej czasu z bliską osobą? Wspólne tworzenie to skuteczny sposób na wzajemne poznanie się i dzielenie radości z osiągnięcia celu. Dlaczego być samemu, skoro można spędzić czas z kimś kogo darzysz prawdziwą miłością! 

POWÓD 4: PIĘKNA DEKORACJA

Obraz namalowany techniką diamentową jest pięknym dziełem sztuki, które można powiesić w dowolnym pomieszczeniu. To rękodzieło nie tylko podkreśli atmosferę domu, ale z pewnością przykuje uwagę wszystkich gości. Dlaczego nie podarować swojej drugiej połówce pamiątki, którą będzie mogła zatrzymać na zawsze!

POWÓD 5: WSZYSTKO JEST GOTOWE

Zestaw do malowania diamentami zawiera wszystko, co jest potrzebne do wykonania mozaiki od początku do końca! Możesz podarować już gotowy obraz, ale polecamy wspólne spędzenie czasu nad tworzeniem diamentowego obrazu.

  • Znajdź zdjęcie, które chcesz mieć na obrazie.
  • Wybierz rozmiar obrazu. 
  • Zdecyduj, czy chcesz naciągnąć płótno na blejtram.
  • Prześlij swoje zdjęcie. Powinno ono być dobrej jakości i mieć wystarczająco duże wymiary. Ze zdjęcia o słabej jakości nie da się zrobić dobrej jakości obrazu.
  • Wyślij zamówienie.

Jak wybrać odpowiednie zdjęcie?

Temat zdjęcia może być dowolny - portret, zwierzę, krajobraz, martwa natura... Ważne jest, aby przestrzegać kilku zasad:

  • Zdjęcie powinno mieć dobrą ostrość, aby można było dostrzec szczegóły.
  • Ważne jest, aby rozdzielczość była wystarczająco duża, aby szczegóły po powiększeniu na ekranie nie były zbyt poszczępione. Minimalny rozmiar to 1 MB, z którym większość aparatów fotograficznych i telefonów komórkowych radzi sobie bez problemu.
  • Zdjęcie musi być wystarczająco duże, zwłaszcza jeśli planujesz malować większy obraz, tak aby nawet po powiększeniu zdjęcia, drobne szczegóły były dobrze widoczne.
  • Jeśli jest to portret, powinien on wypełniać znaczną część zdjęcia. Im więcej miejsca zajmuje twarz, tym bardziej będą się wyróżniać szczegóły i subtelne cienie.
  • Zwróć uwagę na cienie i rozjaśnienia. Jeśli szczegóły będą w cieniu, stopią się z otoczeniem i nie zostaną dobrze namalowane. Dotyczy to w szczególności twarzy.

clanek_002

W otaczającym nas świecie widzimy dosłownie miliony kolorów i odcieni. Oczywiście nie da się uchwycić całej tej palety za pomocą diamentów. Z konieczności musimy ograniczyć liczbę kolorów do kilkudziesięciu.

Dla pewności nasz grafik przygotuje najpierw projekt, który zostanie przesłany do akceptacji. Jeśli masz jakieś uwagi, możesz napisać a grafik przygotuje bezpłatnie jeszcze 1 dodatkowy projekt. Jeśli nawet wtedy nie będzie Ci się podobał, możesz wysłać inne zdjęcie. Jednak za jego opracowanie pobieramy kwotę 25 zł.

Jeśli nie udało Ci się przesłać zdjęcia w zamówieniu, wyślij je na nasz adres mailowy: info@diamentowe-malowanie.pl